Naše články

Zvítězí transparentní jednání s občany voliči,

nebo kabinetní intriky „rádoby-spasitelů“? ( „za vše může opozice (NEZ), aneb já nic já muzikant“).

celý článek

Otevřený dopis

Vážený pane starosto, bydlím již dvanáctým rokem ve městě Bruntál na ulici Rýmařovská. Kdysi příjemné bydlení v klidné části města, se v poslední době stalo noční můrou všech slušných lidí, a to zejména kvůli obyvatelům ulice Dlouhé a nezájmu představitelů města tuto situaci řešit.

celý článek

Vážení voliči,

bruntalská radnice bez vysvětlení opět činí průtahy a jako jedna z mála v ČR nepřidělila pořadová čísla politickým stranám ucházejícím se o vaši přízeň v nadcházejících volbách.

celý článek

Proč radnice nemá finance

"Na každém zastupitelstvu slyšíme nářky na nedostatek financí. A je nutné aby veřejnost věděla proč v Bruntále ony finance chybí. Příčiny lze rozdělit do několika kategorií."

celý článek

Anketa Sdružení nezávislích kandidátů - volba pro Bruntál

Dostala se nám do ruky anketa Nezávislých kandidátů volba pro Bruntál.

celý článek

Společenský Dům

Zcela zodpovědně chceme sdělit veřejnosti, že tento problém není vyřešen a tak jak jeho řešení prosazoval starosta Navrátil na zastupitelstvu nepovažujeme tento postup za správný ani reálný bez vzniku dalších budoucích katastrof.

celý článek

Místní komunikace

musíme vzpomenout místní komunikace.

celý článek

Víte o tom, že v našem městě mohla stát další továrna ?

A možná i více ? Ano, ale to by město muselo opravdu chtít něco dělat.

celý článek

Sběratelé podpisů

Termín komunálních voleb se neodvratně blíží a proto se město hemží různými sběrači podpisů pro "nová" politická uskupení a strany.

Jar. Vymazal (NEZ) celý článek

Nejde nám o populismus

Původně jsem se ke stupidnim rozborům a odsudkům, celkem racionálních a pravdivých článků jednotlivých pisatelů k problematice v tomto městě, nechtěl vyjadřovat, ale po přečtení stupidit od autora "Lukačeviče" ze dne 21.7. nemohu mlčet.

Jar. Vymazal (NEZ) celý článek

Zastupitelstvo dne 20.6.2006

Jako občan, kterého zajímá dění v Bruntále a okolí, nevynechám žádnou možnost k získávání aktuálních informací. Proto jsem navštívil veřejné jednání zastupitelů města konané v úterý v 15:00 hodin 20.06. 2006 na Dukelské ul. 2.

Jar. Vymazal celý článek

novější starší